Posuď knihu podle obalu #28

Meme z dílny Syki 

Název: Jak mi pan Darcy zlomil srdce
Autor: Beth Pattillo
Datum vydání: 1. září 2011
Počet stran: 224

Anotace
Claire Prescottová přijíždí do Oxfordu na seminář o Jane Austenové, kde má zastoupit svou sestru. Mezi nadšenci a badateli se cítí nesvá, dokud jí náhoda nepřivede do cesty podivínskou starou Harriet. Potrhlá dáma jí nečekaně svěří první stránky knihy První dojmy, což je údajně navždy navždy ztracená první verze Pýchy a předsudku! Zatímco Claire čte utajovaný rukopis, nalézá v prvním příběhu Elizabeth Bennetové víc, než by čekala. I ona má náhle na vybranou mezi dvěma muži. Který z nich je její pravou láskou?

Názor na obálku
Sice to není nic světoborného, jelikož je docela dost vidět photoshopové úpravy a navíc ty knihy, na kterých ta žena sedí, k tomu absolutně nejdou, ale já už jsem docela zvyklá, že jsou české obálky poměrně horší než originály. Nicméně se na tuhle knihu už dlouho těším, ale ještě jsem si jí ani nestačila koupit. Docela mě zajímá, jestli bude aspoň tak dobrá jako první kniha "Jak mi Jane Austenová zničila život" z této série. Pro srovnání ještě přidávám originální obálku, která je povedená.

Lucie

Knihomolka, studentka, milovnice kávy, seriálů a cestování.

2 komentáře:

  1. Nejdříve k tomu obsahu. Páni, tak to bych si chtěla přečíst. Vypadá to zajímavě a určitě to zkusím najít v knihovně, ale ten obal je zvláštní. Právě, že nic světoborného. Mohli si s tím trochu vyhrát. A ty knihy! Děs! Škoda, že to takhle zvorali ale rozhodně já se podívám po knížce a taky po tom prvním díle. :))

    OdpovědětVymazat
  2. Tá originálna je nádherná, neviem prečo to museli meniť (zaujímalo by ma celkovo ako sa rozhodujú či nechajú pôvodnú alebo ju len zmenia či dajú úplne inú) ale príbeh znie zaujímavo...

    OdpovědětVymazat