Posuď knihu podle obalu #30

Meme z dílny Syki 

Název: Shattered dreams
Autor: Ellie James 
Datum vydání: 6. prosince 2011
Počet stran: 352

Překlad anotace
Šestnáctiletá Trinity Monsour nechce nic jiného, než žít normální život, ale není to tak jednoduché, jak se to zdá. Trinity je jiná. Je výjimečná. Mívá vize, a pro ty, které v nich vidí, už je pozdě. 

Trinity se objevuje na prahu své tety v New Orleans bez toho, aby znala cokoliv o tajemném rodinném dědictví. Začíná žít nový život v nové škole a dokonce si nachází i nové přátele, ale příliš rychle se u ní znovu objevují pokroucené, děsivé vize dívky zavřené v temné místnosti, a ve chvíli kdy zmizí školní hlava roztleskávaček Jessica, Trinity ví, že nemá jinou možnost, než jíž napřed tomu, co viděla. 

Ale lidé okolo věří, že Trinity má o Jessice informace ne kvůli svému snu, ale kvůli tomu, že začala chodit s Jessičiným ex-přítelem Chacem, a proto jí Jessica dělá samá naschvály. Pomsta se zdá jako nejpravděpodobnější scénář. 

Nic nepřipraví Trinity na temnou cestu, která jí čeká při hledání Jessicy, včetně překvapivé romance s Chacem nebo šokující pravdy, která jí naučí sobě samé a minulostí, která před ní byla skrývaná. 

Názor na obálku
Krásná obálka! Moc se mi líbí zvolené barvy k sobě krásně sedí. Nejzajímavějším prvkem je asi přívěsek na náhrdelníku dívky na obálce. Takový bych chtěla! :D Celkově obálka působí moc pěkným dojmem. 

Lucie

Knihomolka, studentka, milovnice kávy, seriálů a cestování.

2 komentáře: