Posuď knihu podle obalu #36

Meme z dílny Syki 

Název: Dokonalá nevěsta
Autor: Sophie Kinsella 
Datum vydání: 18. 1. 2012
Počet stran: 280

Anotace

V osmnácti je onoho nádherného oxfordského léta Milly ochotná téměř k čemukoli, a když se jí Allan, který se stal součástí jejího nového vzrušujícího života, zeptá, zda by si ho nevzala, aby mohl zůstat v zemi, nezaváhá ani na vteřinu. A aby vše vypadalo jako skutečné, vypůjčí si pro tuto příležitost bílé šaty se závojem a nechá se fotografovat na schodech před matrikou. O deset let později je Milly někdo naprosto jiný. Je zasnoubená se Simonem – bohatým, seriózním člověkem, který ji považuje za téměř dokonalou ženu – a čeká ji obrovská a nákladná svatba. Svá tajemství v sobě uzamkla tak bezpečně a hluboko, až se téměř sama přesvědčila, že neexistují – dokud ji pouhé čtyři dny před svatbou minulost nedohoní. Najednou se její pečlivě zkonstruovaný svět začíná hroutit jako domeček z karet. Jak řekne Simonovi, že je už vdaná? Co poví své matce? A když všechno nakonec praskne, vypluje na světlo mnohem víc tajemství, než Milly očekávala…

Sophie Kinsella napsala zábavný a čtivý příběh plný tajemství a úskalí lásky.

Názor na obálku
obálky všech knih od Sophie mám moc ráda a tato obálka není výjimkou. Obálka je krásná, jednoduchá a graficky jednoduchá. Je krásně vidět, že není potřeba nějaké extra složité obálky aby byla krásná. Od Sophie Kinsella jsem již pár knih četla a pevně doufám, že i tato bude stejně dobrá. :) 

Lucie

Knihomolka, studentka, milovnice kávy, seriálů a cestování.

2 komentáře:

  1. Od téhle spisovatelky jsem ještě nic nečetla, ale znám jí už dlouho od vidění z knihkupectví :) (to zní dobře, stará známá,víš co :D)
    možná se do něčeho od ní taky někdy pustím.
    je možná trochu podobná Cecelii Ahernové, že?.)

    OdpovědětVymazat
  2. Jop, styl knih je podobný těm od Cecelie. :)

    OdpovědětVymazat