Knihy vycházející tento týden


Jaro je pro knihy jako dělané. Vychází snad to největší množství knih za celý rok. Jinak tomu není ani tento týden. Těšit se můžeme hned na osm skvělých kousků z řad young adult, fantasy a contemporary.

Máte rádi Jiskru v popelu? Tak pozor, autorka už zítra vydává další jedinečnou fantasy knihu s názvem Flame in the mist. Tenhle mix Skleněného trůnu a Mulan bude bomba. 
Po roce tu je i pokračování knihy The crown's game. The crown's fate vnese do životů Pashy, Nikolaje a Viky další porci nebezpečné magie. 
Rodinné trable, láska léto na obzoru. To čeká Lucy Hannson v knize The names they gave us
Mysteriozní, tajuplná a napínavá. Tak se dá popsat nová kniha Gillian French Grit. Darcy možná na první pohled vypadá jako obyčejná sedmnáctiletá dívka, ale uvnitř skrývá něco nepopsatelného a skličujícího. 
Další zajímavou contemporary knihou je Seeking Mansfield, ve které se Mansfield Park od Jane Austenové střetává s moderním světem divadla, intrik a přátelství. 
Všichni příznivci sociálních médií by měli hodit očko na knihu Antisocial
Tajná organizace vychovávající budoucí náctileté špiony? Jup, něco takového najdete v The love interest
A jak se tak zdá, nejrůznější bohové se stávají více a více oblíbenými hrdiny young adult a fantasy knih. Zmínit tak musím The sky throne pojednávají o samotném Diovi.


Zdroj úvodní fotografie

Lucie

Knihomolka, studentka, milovnice kávy, seriálů a cestování.

Žádné komentáře:

Okomentovat