Tak tohle bude fakt Humbook!


Sen o americkém BEA se mi asi jen tak nesplní, ale zoufat rozhodně nemusím. Však ani vy ne. Již loni celé Albatros Media přišlo to na to, že i my Češi a popřípadě i Slováci si zasloužíme nějaký pořádný knižní festival. Jasně, máme Svět knihy, nicméně vyloženě young adult/fantasy festival je doslova splněným snem. Určitě všichni víte o co jde - Humbook. 

Druhý ročník Humbooku se uskuteční 7. října 2017 v MeetFactory na Smíchově. 

Všechny potřebné informace včetně programu naleznete na webu festivalu, FB stránce, v události na FB na Instagramu Humbooku a také prakticky všude. Ambasadoři Humbooku, včetně mně, vás budou pravidelně zásobovat čerstvými novinkami. Sledujte tak například Kath's world of books na facebooku či na instagramu


Co bude letos jinak?


Co bych na letošním Humbooku uvítala já?

 • Stánek s reklamními Humbook produkty - Humbook taška, záložka, hrnek, svíčka, batůžek? Yes, please. Klidně i Knižní vesmír
 • Fotostěna a instagraf - udělat si jedinečnou fotku na památku a třeba něco i vyhrát. Po vzoru Světa knihy by to mohlo mít velký úspěch. 
 • Tombola - Souhlasím s Vendeou, že tombola by celou akci hezky oživila a návštěvníci by měli možnost vyhrát něco extra.
 • Escape hra - Toto pravděpodobně není úplně možné zorganizovat, ale jen si to představte. Knižně laděná escape hra, kde by na vás čekaly různé knizní úkoly a otázky. 
 • Debaty a rozhovory - Po vzoru BEA a Yallwestu by se mi ohromně líbily i nejrůznější debaty s bloggery, bookstagramery či booktubery.
 • Staň se studentem Bradavic - Co si takhle vyzkoušet hodinu lektvarů či kouzelných formulí, přesadit si mandragoru nebo složit kouzelnické zkoušky? A ještě lépe, nechte se zařadit do koleje. 
 • Cosplay - oblékněte se nebo se inspirujte svými oblíbenými hrdiny. 
 • Nejrůznější Insta/FB soutěže před i po Humbooku. 
 • Občerstvení - A na závěr samozřejmě nějaké mňamózní občerstvení a třeba i kavárnička. 

Napadá vás také něco? Sem s tím!

Lucie

Knihomolka, studentka, milovnice kávy, seriálů a cestování.

1 komentář:

 1. Instagraf i únikovka byly součástí již minuléhho ročníku, tak letos by se to mohlo zopakovat, alespoň ten instagraf teda :D

  Jinak na stánek s Humbook merchem a stánek Knižního vesmíru jsem už taky myslela, že by to bylo naprosto parádní :D

  OdpovědětVymazat